header foto header foto header foto header foto
 

Heren I

 
+
1
Youri Beck
+
13
Chuck Caupain
+
22
Valentijn Charbon
+
19
Bram Cornelisse
+
3
Daan Dekker
+
23
Juan Fortuin
+
12
Jonas de Geus
+
11
Daniel de Haan
+
6
Robin Herweijer
+
10
Daan Hoepman
+
7
Patrick Houben
+
21
Deegan Huisman
+
17
Stijn Jolie
+
18
Timo Jonker
+
14
Justin Klop
+
9
Erwin Kruisbrink
+
8
Floris Kuiper
+
5
Willem Mesman Schultz
+
16
Terrance Pieters
+
15
Andrin Rickli
+
28
Dion de Vree

Ondersteuning

Pasha Gademan Trainer/Coach
Bert Remmerswaal Ass. coach
Rick van Domburg Scipio Ass. trainer
Martin de Koning Manager
Hans Tossijn Fysio

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H1 Rotterdam H1
Bloemendaal H1 Almere H1
Oranje-Rood H1 HGC H1
Pinoké H1 Kampong H1
SCHC H1 Klein Zwitserland H1 14:45
Tilburg H1 Den Bosch H1

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 11 29 9 2 0
2 Oranje-Rood H1 11 24 7 3 1
3 Kampong H1 11 23 7 2 2
4 HGC H1 11 20 6 2 3
5 Amsterdam H1 11 20 6 2 3
6 Rotterdam H1 11 19 6 1 4
7 Den Bosch H1 11 16 4 4 3
8 Klein Zwitserland H1 11 9 2 3 6
9 Pinoké H1 11 8 1 5 5
10 Almere H1 11 5 1 2 8
11 SCHC H1 11 5 1 2 8
12 Tilburg H1 11 4 0 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
15 mrt HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
17 mrt HC Tilburg H1 n.n.b uit
24 mrt AH & BC H1 n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b uit
31 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b thuis
7 apr HGC H1 14:45 uit
28 apr Pinoké H1 n.n.b thuis
3 mei Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
5 mei SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
12 mei Hockeyclub SCHC H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Almere H1 Tilburg H1 1-1
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 6-0
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 HGC H1 2-4
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0
Tilburg H1 SCHC H1 2-2
Amsterdam H1 Kampong H1 0-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Den Bosch H1 Almere H1 0-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kampong H1 Rotterdam H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3
Almere H1 HGC H1 0-4
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1
SCHC H1 Amsterdam H1 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2
Rotterdam H1 SCHC H1 4-2
Den Bosch H1 Kampong H1 1-1
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4
Pinoké H1 Almere H1 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Kampong H1 HGC H1 3-3
Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Pinoké H1 2-2
Den Bosch H1 SCHC H1 5-0
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4
HGC H1 SCHC H1 6-1
Almere H1 Kampong H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 4-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Tilburg H1 Rotterdam H1 1-4
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-2
Bloemendaal H1 HGC H1 2-1
SCHC H1 Almere H1 2-0
Pinoké H1 Amsterdam H1 2-2
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 1-0