header foto header foto header foto header foto
 

Jongens A4

 

Ondersteuning

Monique van der Veen Trainer/Coach
Titus Brandsma Trainer
Marko Dobroschelski Begeleider
Dominique van der Meulen Kunee Coordinator

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere JA4 Voordaan JA3 16:45
Eemvallei JA2 Leerdam JA1 17:00
Fletiomare JA4 Kampong JA6 17:45
Hilversum JA5 Soest JA3 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong JA6 8 24 8 0 0
2 Eemvallei JA2 8 21 7 0 1
3 Leerdam JA1 7 12 4 0 3
4 Hilversum JA5 7 9 3 0 4
5 Voordaan JA3 8 7 2 1 5
6 Soest JA3 6 6 2 0 4
7 Almere JA4 7 4 1 1 5
8 Fletiomare JA4 7 3 1 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt MMHC Voordaan JA3 16:45 thuis - 4 KG4
6 apr H.C. Eemvallei JA2 17:30 uit
13 apr HC Leerdam JA1 16:15 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
20 apr MHC Soest JA3 n.n.b uit
11 mei MHC Fletiomare JA4 16:45 thuis - 5 KG5
18 mei Hilversum JA5 n.n.b uit
25 mei MHC Soest JA3 17:45 thuis - 3 KG3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Fletiomare JA4 Soest JA3 2-8
Almere JA4 Kampong JA6 2-4
Eemvallei JA2 Voordaan JA3 4-3
Hilversum JA5 Leerdam JA1 0-2
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Voordaan JA3 Almere JA4 3-3
Kampong JA6 Fletiomare JA4 13-0
Leerdam JA1 Eemvallei JA2 1-6
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Soest JA3 Hilversum JA5 2-3
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Fletiomare JA4 Voordaan JA3 5-4
Almere JA4 Eemvallei JA2 2-4
Soest JA3 Leerdam JA1 3-6
Hilversum JA5 Kampong JA6 0-7
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Leerdam JA1 Almere JA4 2-0
Eemvallei JA2 Fletiomare JA4 13-1
Voordaan JA3 Hilversum JA5 9-2
Kampong JA6 Soest JA3 5-1
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Fletiomare JA4 Almere JA4 2-3
Soest JA3 Voordaan JA3 6-5
Kampong JA6 Leerdam JA1 6-1
Hilversum JA5 Eemvallei JA2 1-7
ZATERDAG 9 MAART 2019
Eemvallei JA2 Soest JA3 4-0
Almere JA4 Hilversum JA5 1-4
Fletiomare JA4 Leerdam JA1 0-3
Voordaan JA3 Kampong JA6 1-2
ZATERDAG 16 MAART 2019
Kampong JA6 Eemvallei JA2 3-2
Leerdam JA1 Voordaan JA3 1-2
Hilversum JA5 Fletiomare JA4 11-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Voordaan JA3 Eemvallei JA2 2-6
Kampong JA6 Almere JA4 6-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Soest JA3 Fletiomare JA4 6-1